Proč jsem se rozhodla psát blog?

Právě jsem obdržela certifikát v České škole Feng Shui a stojím před rozhodnutím, jak tyhle vědomosti předávat dál a pomáhat lidem kolem mě mít lepší domov a život.

A pak jsem se rozhodla, že zvolím cestu blogu, kde budu postupně psát články o tom, jak mění Feng Shui život mne a jak může měnit život i těm, které toto téma nějakým způsobem osloví.

Když neudělám změnu, svět se nezboří.

Za rok studia jsem prošla pro mě velmi těžkou cestou, naučit se Feng Shui brát s lehkostí a věřit, že když nějakou změnu neudělám, svět se nezboří. Aby Feng Shui pracovalo pro mne a ne já pro něj, abych to vše nebrala tak ortodoxně.

Snažím se najít pomoc pro životní situace, které mne trápí. A věci, které nemohu změnit, třeba proto, že někteří členové mé rodiny na Feng Shui nevěří a neumožní mi udělat změny, se učím přijmout s pokorou. Pochopila jsem, že je to nějaká naše společná cesta, kterou si máme projít a že se vše děje správně.

Ráda vás inspiruji a pomohu vám.

Protože kolem sebe v blízké rodině nemám nikoho, s kým bych všechny ty taje Feng Shui mohla sdílet, rozhodla jsem se využít blog a sítě pro vaši inspiraci. Aby se sem mohl vracet ten, kdo ucítí volání, že právě tady najde to, co hledá a potřebuje.

Pro začátek se můžete inspirovat mým osobním příběhem, jaká byla moje cesta k Feng Shui a jak moc mi Feng Shui v životě pomohlo.

Miluji staré čínské učení Feng Shui a s jeho pomocí přináším do Vašich domovů a životů harmonii. Můj příběh najdete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.