Můj příběh

Miluji staré čínské učení feng shui a s jeho pomocí přináším do domova a života  harmonii.

Můj příběh aneb jak jsem se dostala k Feng Shui

Dnes žiju v domově, do kterého se ráda vracím a kde je mi s rodinou dobře. Kde se mi dobře spí, probouzím se plná nápadů, dobře se mi zde tvoří i pracuje.  Každý si doma najde to své místo, kde mu může být dobře.

Ale vždycky to tak nebylo. Bydlela sama jen synem v 1+1. Špatně se mi spalo, byla jsem osamělá, bez přítele. V práci jsem brala příliš malé peníze, které stačily jen na pokrytí složenek a trochu jídla. Byla jsem v začarovaném kruhu.

Chtěla jsem najít muže, který by s námi žil. Moc jsem si přála mít úplnou rodinu a víc dětí. Pokaždé, když jsem potkala nějakého partnera, nebylo pro něj u nás doma místo. Byli jsme spolu namačkaní a nespokojení. Každý vztah skončil do pár měsíců nějakým nešťastným fiaskem.

K tomu jsem v noci nemohla vůbec spát, což jsem to vyřešila prášky na spaní,  bez kterých jsem se pak pár let neobešla. A tak se to vše točilo dokola několik let.

Hledala jsem různé cesty, jak z toho ven. Jedním z mých posledních pokusů o změnu bylo moje setkání s feng shui.

Setkání s Feng Shui

Napřed jsem se pokoušela nastudovat různé knihy na toto téma, rozdělila jsem si byt do jednotlivých sektorů a snažila jsme se aktivovat sektor partnerství a hojnosti. Brzy poté jsem dostala lepší práci a měla jsem se se synem stěhovat do většího bytu.

Ale protože bylo pro mě Feng Shui oříšek a chtěla jsem potenciál nového domova opravdu uchopit, našla jsem si certifikovanou Feng Shui poradkyni a nechala si zpracovat projekt.

Dostala jsme kompletní návrh, kde má být co uloženo, abychom potenciál jednotlivých sektorů využili, a jakým sektorům se vyhýbat, které by na nás nepůsobili dobře.

V nákresu bylo vhodné umístění postelí, abychom podpořili dobrý spánek, stejně tak umístění pracovních stolů, aby se nám dobře pracovalo a studovalo. V různých sektorech jsem měla zavěsit obrázky, které by podpořily danou oblast. Jak takto aktivovat různé oblasti osobního života vás učím v eBooku Uzdrav svůj domov pomocí Feng Shui. 

Počítali jsme i s mým neexistujícím mužem. Měla jsme manželskou postel, měl tam vlastní polštář a peřinu, měla jsem pro něj i postavenou prázdnou šatní skříň, a měl i své místo u stolu.

Její rady jsem následovala a do půl roku po přestěhování jsem potkala muže, a  nakonec jsem se stala maminkou dvou chlapečků dvojčátek.

Čas na studim

A protože mne nebavilo pořád vše dělat jen podle projektu feng shui, chtěla jsem tomu rozumět do hloubky, rozhodla jsem se vystudovat Českou školu feng shui pod vedením Ing. arch. Otakara Chocholy. Nyní jsem certifikovanou konzultantkou. Získala jsem mezinárodní certifikaci Feng Shui s Rogerem Greenem. Nyní studuji Feng Shui akademii u celosvětově uznávaného mistra Feng Shui z Malajsie, Joey Yapa.

Pomáhám lidem rychle bez složitého studování feng shui rozdělit svůj domov správně na jednotlivé sektory podle kompasu a v nich pak aktivovat hojnost, přísun peněz, přátelství, léčit neshody v partnerství, hledat nový životní směr.

Život mých klientů se po provedení změn dává do pohybu tím směrem, jakým si přáli. Mění se jim práce, potkají partnera, začínají dělat nové věci, zlepší se jim zdravotní stav.

Pokud už teď chcete začít doma věci měnit sami, stáhněte si ebook zdarma, pomocí něhož si doma aktivujete 3 sektory, které jsou spojeny s vaší hojností.

Design interiéru

Protože často ode mne chcete více než jen Feng Shui návrh a mnoho z vás jste mne žádali také o designový návrh vašeho domu, vystudovala jsem Školu desingu u Markéty Šebíkové. Nyní pro vás tvořím jedninečné návrhy interiéru vašich domovů ve propojení s Feng Shui zásadami.