Jak zlepšit Váš partnerský vztah? Udělejte malé změny v ložnici a u jídelního stolu.

Potřebujete nebo jednoduše chcete vylepšit vztah s vaším partnerem? Mám pro Vás pár jednoduchých Fen Shui tipů, jak vaše společné soužití můžete podpořit. Provedeme malé změny v ložnici a u jídelního stolu.

Změny v ložnici

Často se stává, že páry nevěnují pozornost tomu, jak mají uspořádanou ložnici. Nebo přímo z důvodu ušetření místa mají postel přisunutou jednou bočnicí ke stěně a jeden z partnerů pak musí přelézat druhého. Když pominu, že je to pro oba nepraktické, hlavní důvod ve Feng Shui je, že tím symbolizujeme nerovnost vztahu. Takovou postel doporučujeme pokud chce někdo zůstat sám.

 

Základem je tedy mít v ložnici vše párové. Tedy stejné povlečení. Dále pak dva stejné noční stolkyidentické lampičky. Dáváte tím najevo, že jste partneři ve stejné rovině, že jste pár, že jste dva. Vše je v ložnici dvakrát stejné. A zároveň ty věci patří k sobě, jako vy dva chcete patřit k sobě. Všude jinde v domě už si nic párového pořizovat nemusíte. Tam už to není vůbec nutné.

Pokud Vás toto téma  zajímá, více se brzy dozvíte v mém novém e-booku, kde si spolu podrobně  zaměříme celý váš domov a najdeme sektor partnerství, kde budete pak  moci provést další úpravy, podle mého návodu, pro podporu vašeho vztahu.

U jídelního stolu

Moc doporučuji zkontrolovat, zda máte oba vaše místo u jídelního stolu. A že žena nesedí v čele stolu.

Jestli jste ve vztahu spokojení nic samozřejmě neměňte. Nicméně, pokud je váš vztah nějakým způsobem méně funkční, uspořádejte také místa u stolu.

Muž bude sedět v čele a žena po jeho levici. Měl by nejlépe vidět na celý prostor a na vstupní dveře, a to proto, že on by měl být ten ochránce, který má rodinu chránit, kdyby někdo přišel domů. Je to pouze symbolické, ale i přesto tato změna může způsobit ve vašem životě divy.

Než se mi povedlo přesunout mého muže do čela stolu, trvalo to přes tři roky. Důvodem bylo celé špatné uspořádání stolu a dětské krmící židličky dvojčat, které se prostě daly dát jen do čela, kde u stěny nepřekážely. Někdy si člověk prostě musí na nějaké změny počkat. O to je pak hezčí překvapení, když se pak začnou dít zázraky.

Od té doby, co jsem mého partnera posadila do čela nevěřila jsem svým očím. Najednou tam seděl ochránce a otec rodiny, který se dostal do své síly a začal mnoho věcí za naši rodinu řešit jinak. Možná tehdy probíhala jeho osobní transformace, ale protože já na Feng Shui věřím, tak věřím, že jsem tomu pomohla já :D…ale to mu samo sebou říkat nebudu.

Proč to tak funguje, když posadíte muže do čela stolu? Je to jako, když si vy, žena, obléknete lodičky a plesové šaty. V nich se nemůžete pohybovat venku jako v teniskách a pohodlném sportovním oblečení. V tu chvíli se stáváte dámou  a technicky ani moc nejde v lodičkách pobíhat jako rozpustilé dítě. Je to přijetí role. Sedět v čele stolu v rodině staví muže do role ochránce.

Obvykle nechávám rodiny, ať si sedí jak chtějí. Zasedací pořádek moc doporučuji měnit v rodinách, kde mají nějaké potíže v hierarchii nebo v přijetí rolí.  V případě, že jste v tomto směru v harmonii, můžete sedět, kde chcete. Jen se vždy vyhněte sezení dětí v čele u rodinného stolu, pokud to není na přechodnou dobu, třeba kvůli jídelním židličkám, co by jinde překážely. Ale o dětech pro vás chystám jiný článek.

Další tipy pro podporu partnerského vztahu

Pro ty z vás, kteří se chtějí ponořit hlouběji do poznání Feng Shui jsem napsala eBook Uzdrav svůj domov pomocí Feng Shui. V něm najdete další tipy pro podporu partnerského vztahu v sektoru domova, který symbolizuje partnerské vztahy a vztahy všeobecně.

Můžete se v něm podívat na tento sektor domova více do detailu. Zkontrolujete si, co by v něm nemělo být a následně jej podpoříte.

 

A co se stane, když po provedete změny pro podporu vztahu?

První možností je, že se váš partnerský vztah začne samovolně zlepšovat, aniž byste k tomu vynaložili nějaké úsilí.

Druhou možností je, že se váš vztah rozpadne. Provedením změn pro podporu partnerského vztahu vnášíte do vztahu přirozený řád pomocí symboliky. To pomůže k ukončení vztahů, kdy k sobě partneři do života nepatří a setrvávají spolu pouze ze zvyku nebo z jiných důvodů. Otevře se vám tím cesta k novému životu a správnému partnerovi.

Líbil se vám tento článek? Dejte like nebo jej nasdílejte své kamarádce, pro kterou si myslíte, že bude také přínosný.

 

Miluji staré čínské učení Feng Shui a s jeho pomocí přináším do Vašich domovů a životů harmonii. Můj příběh najdete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Změňte energii domova pomocí Feng Shui – eBook zdarma

    Zaměříme si spolu 3 sektory ve vašem domě a ty upravíte tak, aby se zlepšila doma energie a váš prostor vám nekladl překážky.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: