Přejete si změnit svůj osobní život?

A stále se vám nedaří žádný velký posun?

Naučím vás ve vašem domově podpořit změny ve vašem osobním životě pomocí Feng Shui.

 • V životě se vám nedaří věci tak, jak byste chtěli?
 • Žijete v domově, ve kterém nejste šťastní?
 • Řešíte různé stále se opakující životní potíže a nevíte, jak z nich ven?
 • Vaše práce vás netěší nebo ji děláte jen pro peníze?
 • Nemáte partnerský vztah, který by vás naplňoval?
 • Chcete vykročit jinou cestou za svými sny a nevíte vlastně, jakým směrem jít?

Poznáváte se  v tom?  A k tomu máte pocit, že vás v dalším životním směru blokuje nedostatek peněz pro vaše potřeby, abyste opravdu mohli začít něco měnit?

Jednou jste zaslechli o Feng Shui, ale vlastně nevíte, co to vůbec je? Někdo vám doporučil, že by vám třeba mohlo pomoci s vaší životní situací. 

Každý máme jinou cestu k cíli, věřím, že tato bude ta vaše.

Já jsem byla přesně na tom místě, jako vy. Sama s dítětem, zavislá na příjmech, které jsem v péči o své malé dítě dokázala vydělat. Nemohla jsem si dovolit investovat do ničeho, co by pomohlo ke změně našeho života. Nebylo z čeho. Neviděla jsem cestu ven a tehdy mi někdo doporučil Feng Shui.

Prostudovala jsem všechny knihy, které se daly v městské knihovně v Praze půjčit. Ani jedinou jsem nevynechala. Bylo těžké si z nich vybrat a nakonec jsem si podle jedné zaměřila domov. Měla jsem tisíce otázek kolem téhle techniky, ale nikoho, koho bych se na ně zeptala. A přesto dodnes věřím, že těch pár změn, co jsem doma udělala, pomohly můj život rozhýbat. Dostala jsem podporu od svého domova a věci se začaly měnit sami.

Dostala jsem v práci z čista jasna přidáno, nabídli mi i lepší práci. Z ničeho nic ke mne přišly větší peníze, za které jsem mohla vyměnit naše  bydlení za větší, abychom se synem nemuseli bydlet v 1+1. Všechno se postupně v mém životě dalo do pohybu.

Feng Shui nám pomáhá na cestě za změnami v osobním životě

Teď si představte, že se nečekaně začne vaše  životní situace měnit, aniž byste k tomu museli vyvinout obrovské úsilí.

Zní to jako pohádka, že? Taky mi to před lety znělo jako pohádka. Ale protože jsem pomocí peněz nemohla svůj život změnit, věřím, že Feng Shui opravdu pomáhá, a že tehdy pomohlo i mě.

Zastavte se a představte si, že...

 • se vám nečekaně zlepší vztahy s vašimi rodiči i přáteli.
 • dostanete z čista jasna práci, za kterou budete dobře ohodnoceni.
 • najdete partnera, po kterém toužíte, anebo se začne váš současný vztah zlepšovat.
 • se vám podaří vykročit na cestu za svými cíli a nebudete mít pocit, že vám něco stojí v cestě.

Já sama jsem si pomocí Feng Shui přitáhla do života lépe placenou práci, nové a velké vlastní bydlení a později i muže mých snů. Nakonec jsem naskočila na volání srdce a dělám práci, která mne naplňuje.

Máte strach, že to bude moc složité. Možná jste si zkoušeli nastudovat nějaké knihy o Feng Shui, ale informace v nich se hodně rozcházejí. Nevíte, která z nich je ta správná a podle které se máte řídit.

Proto jsem pro vás sepsala tento eBook, abyste už nemuseli hledat, jaká  z těch všech knih je vlastně správně. Napsala jsem takový eBook, jaký bych potřebovala, když jsem před devíti lety hledala cestu ven ze své životní situace.

Je napsán jednoduše, abyste se naučili dělat přesné kroky k úpravě domova, který vás podpoří. Nebudete muset studovat do hloubky Feng Shui, prostě rovnou půjdete do praxe.  

Možná se bojíte, že úpravy domova podle Feng Shui budou moc drahé. Mohu vás ujistit, že ne. Stačí pár drobných doplňků do domácnosti, které možná už i doma máte. Jen je máte na méně vhodném místě, tak nemohou pracovat pro vás.

Je to takové čarování. Nechci, ale nikomu věšet bulíky na nos. Feng Shui není pro toho, kdo nechce ve svém životě nic měnit. I na takového člověka bude mít Feng Shui účinky, ale nepřinese mu takový životní pokrok.

Také nedoporučuji Feng  Shui tomu, kdo vkládá energii do toho, že si stále stěžuje. V takovém případě jsou účinky Feng Shui úprav domova pomalejší, neboť vysíláme dvě protichůdné informace do vesmíru, které se vzájemně popírají.

Neumíte si představit, jak takový eBook vypadá?

Stáhli jste si již můj eBook zdarma? Mohu vám prozradit, že to je výňatek právě z toho eBooku. Obsahuje kompletní informace, které vám pomohou čarovat s vaším osobním životem a vylepšit prostředí domova.

Co se v eBooku dozvíte a naučíte:

Jak zaměřit svůj domov

Připadá vám zaměření domova hrozně složité? Naučíte se zaměřit svůj domov podle jednoduchého návodu. A kdybyste to přeci jen nezvládli, vždycky se na mě můžete obrátit ve Facebookové skupině. Budete mít radost při zaměřování domova, váš domov pro vás začne mít hlubší význam.

Jak rozeznat 5 elementů ve svém domově

Voda, dřevo, oheň, země, kov. Zní to na první pohled složitě? Naučíte se rozumět pěti elementům a budete moci dělat změny v jednotlivých sektorech domova s větší lehkostí a porozuměním. Najednou se budete na svou pohovku nebo oblíbený obraz koukat úplně jinýma očima, objevíte v nich nový rozměr. Přestanou být pro vás jen interiérovým doplňkem.

Jak doma rozeznat špatnou energii od dobré.

Dostanete tipy a příklady, jak rozeznat špatnou energii v domě od dobré. Dokážete pak snadno identifikovat a eliminovat zdroj špatné energie ve svém domově. Pocítíš velkou úlevy až odstraníte věci, které vám tuto energii přináší a váš život se díky takovým změnám začne dávat do pohybu.

Jak upravit sektory tvého domova a podpořit osobní život.

Projdeme spolu celý domov, určíte si všech osm sektorů a střed. Naučíte se rozeznat, co vám může v těchto částech domova dělat neplechu. Poznáte, jak jsou jednotlivé sektory spojeny s vaším osobním životem. Dokážete je podpořit, když budete potřebovat dané životní téma ovlivnit.
 • Vyhnete se složitému studování Feng Shui knih,
  které nejsou jednotné a často jsou složité. Budete mít jednoduchý návod, podle kterého můžete čarovat s domovem svým i domovem svých blízkých. A k tomu zjistíte o čem Feng Shui vlastně je.
 • Začnete měnit svůj život v oblastech, které vás trápí.
  Použijete k tomu Feng Shui mapu svého domova, kterou si sami vytvoříte. Uděláte velké kroky tím, že změníte sektory spojené s tématy, které vás trápí. Upravíte svůj domov, aby vás podporoval na cestě za změnami, které si přejete.

 Vykročíte na cestu za lepším životem pomocí Feng Shui plánu, který si sami vytvoříte. 

Reference:

"Chvíle strávené čtením tohoto eBooku byly moc příjemné a určitě nebudete litovat. Jeho hodnota je veliká."

EBook Jak si přitáhnout štěstí pomocí Feng Shui vřele doporučuji. Četla jsem mnoho knih a informací o Feng Shui, ale tento eBook mi jej konečně pomohl pochopit. Je plný nejen informací, ale především praktických příkladů a konkrétních rad, jak pracovat s prostorem, aby nás podpořil. Chvíle strávené čtením tohoto eBooku byly moc příjemné a určitě nebudete litovat. Jeho hodnota je veliká. Já už se moc těším na další pokračování. Zkrátka, jak píše Zuzka ve svém eBooku: " "Po provedení změn zharmonizujete váš vnitřní prostor, budete se doma cítit lépe a zároveň podpoříte životní změny, které si přejete." Přesně to cítím a už během čtení mi to nedalo a musela jsem provést doma pár změn. A právě díky tomuto skvělému eBooku konečně vím, jak na to.
Petra Trnkováwww.petratrnkova.cz

"Díky tomuto úžasnému "pomocníkovi" jsem ve stávajícím domově provedla pár změn, které mi pomohly cítit více energie a pohody."

Díky tomuto úžasnému "pomocníkovi" jsem ve stávajícím domově provedla pár změn, které mi pomohly cítit více energie a pohody. V současné době provádíme rekonstrukci 200 let starého domu, kde se již nyní mohu připravit na rozdělení jednotlivých sektorů a začít řešit interiér, na což se velmi těším a tento eBook vřele doporučuji. Feng Shui jsem si díky Zuzce opravdu zamilovala .
Žaneta Hanelwww.zanetahanel.cz

"Všechno krásně přehledně vysvětlené a popsané.

Pokud si přeci jen s něčím nebudu jistá, můžu se na tebe obrátit třeba na Facebooku."

Zuzi, tvůj eBook je super, všechno krásně přehledně vysvětlené a popsané. Už mám vše změřeno i nachystáno, udělala jsem první úpravy a už se těším na další. S tvým eBookem to půjde jedna báseň a jsem moc ráda, že pokud si přeci jen s něčím nebudu jistá, můžu se na tebe obrátit třeba na Facebooku. Mohu vřele doporučit všem, kteří si ze svého domova chtějí udělat příjemné místo, kde se budou cítit dobře a které jim bude dodávat energii.
Lenka Kašparová

 "Vše je napsáno jasně a srozumitelně a tipy na léčení prostoru, které Zuzka v e-booku nabízí, jsou jednoduché a nevyžadují žádné velké finanční náklady nebo stěhování nábytku."

Zuzčin e-book je za mě skvělé první seznámení s Feng Shui. Snaží se informace podávat uceleně a systematicky a přitom čtenáře nezahltit. (Člověk si z něho může vzít, co se mu zrovna hodí k tématům, která řeší, nebo se klidně i podívat na svůj domov trochu komplexněji.) Vše je napsáno jasně a srozumitelně a tipy na léčení prostoru, které Zuzka v e-booku nabízí, jsou jednoduché a nevyžadují žádné velké finanční náklady nebo stěhování nábytku. V případě dotazů Zuzka ochotně poradí. Těším se na další spolupráci. 🙂
Veronika Šnyrychová

Jmenuji se Zuzana Berková, jsem certifikovaná Feng Shui konzultantka České školy Feng Shui. Mým učitel je Ing. arch. Otrakar Chochola, který v čechách vyučuje Feng Shui už přes 20 let. Získala jsem  mezinárodní certifikaci New York school of Feng Shui s Rogerem Greenem, jehož vědomostí si také hluboce vážím. V současné době jsem účastníkem roční Feng Shui akademie u celosvětově uznávaného mistra Feng Shui z Malajsie, Joey Yap. 

Sama na sobě, svých blízkých a klientech vidím, jak špatně uspořádáné bydlení ovlivňuje nejenom harmonii v domově, ale i osobní život.

Proto předávám své zkušenosti z oblasti Feng Shui, abych vám pomohla  upravit fyzický prostor, ve kterém žijete a tím pomohla nasměrovat váš život na správnou cestu.

Kolik stojí eBook:

Ušla jsem kus cesty za lepším životem a Feng Shui se stalo jedním ze způsobů mého vnímání světa. Stálo mě to hodně zkoušení, hledání, studování a přijímání. A teď chci s vámi sdílet tuto základní techniku tak, aby vám byla co nejvíce nápomocná a srozumitelná.

Když jsem začala Feng Shui studovat sama, uvědomila jsem si, že bez učitele, který mi vysvětlí základní pravidla nejsem schopná dělat ty nejlepší rozhodnutí pro náš domov. Právě teď je tu pro vás manuál, díky kterému si vytvoříte základní mapu pro svůj domov, ke které se budete moci kdykoli v průběhu let vracet a používat ji na léčení prostoru a zároveň pro léčení své životní cesty.

Cena tohoto eBooku je

690 Kč

S eBookem ode mě dostanete tyto bonusy zdarma:

Fotonávod, jak určit a zakreslit sever do plánku.
Ukážu vám, jak si snadno pomocí buzoly nebo mobilu určíte sever před svým domem a pak jej zakreslíte do svého plánku. 

Ušetříte si práci s přemýšlením, jak se to tedy vlastně dělá. Fotky mluví za vše. 

Fotonávod,  jak zakreslit sever podle online mapy. Ukážu vám, jak si přiložit svůj plánek bytu nebo domu na online mapu a kudy vést čáru, abyste nemuseli složitě měřit sever kompasem.

Ušetříte si práci s hledáním vhodného místa před domem, kde nebude váš kompas nebo buzola ovlivněn kovovými předměty v okolí.

Dostanete také šablonu na zakreslení sektorů ve svém domově, kterou si když vytisknete na poloprůhledný papír, tak budete mít o půl hodiny méně práce.

Možná vás napadají tyto otázky:

 • Přemýšlíte, jestli se vám tato investice do vašeho domova a života vyplatí?

Můžete se na to podívat i z jiného pohledu: Kolik peněz ročně dáte za vybavení  nebo drobné interiérové doplňky do domácnosti, aniž byste věděli, jaký přímý vliv mají na váš osobní život? Po přečetní eBooku bude pro vás každá dekorace a každý kus nábytku mít mnohem hlubší význam.

Pro srovnání vám jen ukážu, co za cenu eBooku ve světe Feng Shui poradenství získáte. Hodinová sazba osobní konzultace Feng Shui poradce se pohybuje  kolem 1900 Kč za hodinu. Feng Shui projekt, který zahrnuje mimo dalších technik i rozbor 8 směru BA GUA ve vašem domově, se pohybuje kolem 10 000 Kč. V tomto eBooku je technika 8 směrů BA GUA rozebrána dopodrobna a tento eBook máte NAVŽDY a ušetříte díky němu mnoho peněz. A můžete se sami ponořit do tajů Feng Shui a začít kouzlit mimo domova třeba s i vaší chalupou nebo domovem rodičů.

 • Možná se bojíte, že nedokážete zaměřit svůj domov podle mého návodu sami, že to pro vás bude moc těžké?

Celý ebook má necelých 100 stran a je napsán srozumitelně, tak abyste vše zvládli sami.  A pomocí bonusových fotonávodů, bude pro vás i zakreslení severu do plánku domova velmi snadné. A já zde budu pro vás ve Facebookové skupině Uzdrav svůj domov podle Feng Shui, kdybyste se potřebovali na něco zeptat.

 • Je eBook Jak si přitáhnout štěstí podle Feng Shui tištěná kniha?

Ne eBook není tištěná kniha. Poštou nic neobdržíte. EBook je elektronická verze textu v PDF formátu, který si pohodlně můžete číst ve svém mobilu, počítači, tabletu anebo si jej vytisknout.

Mám pro vás také záruku 100% spokojenosti

Díky tomuto eBooku si uděláte základní Feng Shui rozbor svého domova podle světových stran. Nemusíte si domů zvát Feng Shui poradce a můžete ujít obrovský kus cesty sami a s minimálními náklady.

Když ale usoudíte, že eBook pro vás není to pravé a informace v něm pro vás nejsou užitečné a dáte mi to vědět do 14 dní od zakoupení eBooku, vrátím vám peníze. 

 

eBook i BONUSY se mi líbí!

Chci do svého domova a změn ve svém životě investovat!

Jestli cítíte, že potřebujete a chcete ve svém životě něco měnit nebo chcete nabrat novou inspiraci pro svůj domov a porozumět spojení mezi domovem a osobním životem, není nad čím váhat.

Klikněte na tlačítko „Koupit eBook“  a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. EBook obdržíte na e-mail ihned poté, co mi dorazí vaše platba.