Horoskop čtyři pilíře osudu

Čtyři pilíře osudu je stará technika čínské astrologie, která nám umožňuje proniknout hlouběji do nás samotných. Díky ní pochopíme naše možnosti a dary. Jak pochopíme sebe, tak máme možnost nahlédnout i do druhých.

Co se o sobě dozvíte

 1. Dozvíte se, jaké jste:
  zvíře roku, to je náš vnitřní charakter, který není pro okolí vidět, znají ho obvykle naši blízcí lidé a my sami.
  zvíře hodiny našeho zrození. Určuje, jak nás vidí druzí, jak vypadáme na první dojem. Jsou to i naše prvotní reakce na vše, co děláme.
  zvíře sezóny, které určuje také náš charakter.
 2. Zjistíte váš:
  osobní prvek, benzín, na který celý náš charakter funguje. Zda je skrytý nebo viditelný pro ostatní. 
  rodící prvkek, jakou cítíte vnitřní podporu, jak přijímáte lásku, jak snadno se učíte, jak přijímáte ze zdrojů. 
  tvořený prvek, který představuje naše talenty, způsob tvorby a vyjádření, to co dokážeme produkovat, naši schopnost vyjádření. Představuje také naši inteligenci a závazky.
  ♦ ovládaný prvek, představuje vaše uznání, vaši hodnotu, pocit bohatství, schopnost podnikat.
  ovládající prvek, představuje sebedisciplínu, efektivitu a ambice, vůdcovství a osobní managment.
 3. Zjistíte vnitřní model, podle kterého funguje váš organismus. Budete díky tomu vědět, na co si máte dát pozor, kde brát rezervy, když jste vyčerpaní nebo přepracovaní.
 4. Podíváte se hlouběji na váš vztak k rodičům, k dětem, k partnerovi, k prarodičům, tchánovi, tchýni a přátelům.
 5. Dozvíte se funkční vazby
  mezi vnějším světem a domovem (například vás rodina bude vždy brzdit v kariéře a vy sami ji dáte na první místo).
 6. Najdeme váš podporující prvek, pomocí něhož můžete harmonizovat sami sebe.

   

 7. Vytvořím vám tabulku šťastných pilířů, kde se dozvíte jak se budete v následujících letech cítit a v čem se vám bude dařit.

Co k tomu budete potřebovat

Pro sestavení horoskupu je nutné znát:

 • ♥ Přesné datum narození
 • ♥ Přesnou hodinu narození
 • ♥ Přesné místo narození

Jak zjistíte přesnou hodinu narození

Přesný čas vašeho narození má v archivu vaše porodnice. Tyto údaje uchovávají v archivu po dobu 60 let.

Menší porodnice vám čas narození zjistí i na zavolání nebo mailem, vždy za nějaký malý poplatek v řádu 100 Kč. V některých větších porodnicích se musí vždy žádat osobně s občanským průkazem. Jako například ve Vinohradské nemocnici vm Praze.

I deseti minutový rozdíl již velmi změní celý výstup a výklad nemusý být správný, což určitě nechcete.

Jak horoskop vypadá

Obdržíte několik stránek obsáhleho textu o vás samotných, včetně hodinového až dvouhodiného vysvětlení vašich pilířů osudu se mnou. Setkání probíhá online pomocí aplikace ZOOM .

Jak pomohl horoskop mne a mé rodině

Když jsme si poprvé sestavila svůj horoskop 4 pilířů osudu, pochopila jsem, proč dávám na první místo druhé lidi. Pochopila jsem, jaký partnerský život potřebuji a proč se v našem vztahu se svým mužem v potřebách lásky nepotkáváme.

Dozvěděla jsem se, jaký je můj partnerský vzorec a partnerský vzorec mého muže. Jsou bohužel odlišné, a přesto se jimi vnitřně denně řídíme. V tomto směru jsem se pak přestala trápit tím, co od vztahu očekávám...on to v sobě nemá. Více se teď snažím ocenit, co pro mě dělá, co pro něj podle jeho partnerského vzorce znamená láska.

Dozvěděla jsem hodně o vztahu s mými rodiči z rodičovského vzorce. To mi hodně pomohlo v odpuštění, neboť oba už odešli na onen svět.

Dozvěděla jsem se, že jsem nejenom narozená v roce přátelského a líného vepře, který miluje požitky světa, ale také že moje hodina zrození je drak, tedy působím na první dojem jako drak a tyto dvě zvířata se ve mě sklubí a vytváří mou osobnost, a stejně tak jako zvíře sezóny, které mám v sobě, přátelskou a stádovou ovci, která nechce být sama.

Ve vztahu jsem se přestala rozčilovat nad povahou mého muže. Je to krysa, která dělá vše, aby nashomáždila hmotné věci pro rodinu a zároveň tvrdý a pracovitý bůvol, který, když je rozčílen, tak pošlape i to dobré, aniž by to postřehl a k tomu toho moc, jako každý buvol, nenamluví.

A pokud jde o mé 3 syny, jejich horoskopy mi pomohly k jejich většímu porozumění. Vlastnosti, které mne na nich rozčilovaly, najednou beru jako jich přirozenou součást, netrápím se tím a nesnažím se je měnit.

Cena horoskopu čtyř pilířů osudu pro jednu osobu je 2000 Kč 

Objednejte si horoskop čtyři pilíře osudu

Po úhradě faktury vás budu kontaktovat ohledně data a času a místa vašeho narození. A domluvíme si termín na předání a vysvětlení horskopu. Předání probíhá online pomocí aplikace ZOOM. 

 

© 2024 Ing. Zuzana Berková